Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Ciecierzynie

Utworzony przez ~gosc~, 17 lipca 2010 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Takich deb***i powinno się wieszać, niejednokrotnie zdarzało mi się żeby taki deb*** wyjechał mi naprzeciwko na mój pas. Idioci totalni, uważajcie, ja nie będę wam zjeżdżał. Wtedy albo jazda w jedną lub drugą stronę albo walcie w mój samochód, zwalniając do niskiej prędkości nic mi się nie stanie. Za to deb***i takich jak wymienieni kierowcy wyprzedzający na chama będzie mniej. Życzę wam żebyście w przypadku wypadku nikogo nie zabili, a czy coś wam się stanie to już jest nieistotne. Banda deb***i...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragicznie że zginęła kobieta, słabo że nie wyciąga się wniosków z wypadku, zamiast tego narastają wrogość i złośliwości. Ofiary wypadków raczej życzyłyby sobie zmiany na lepsze niż gorsze, również w relacjach między ludźmi. A my życzmy sobie lepszych dróg, wyobraźni i uwagi na drodze, dla naszego i innych bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi kierowcy, mam nadzieję, że żyje w zdrowiu.Mówią,ze jego starszy synek to niezła zakała, skąd się biorą tacy krętacze.Tym bardziej szkoda kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też o tym słyszałem, to typ który uskarża się na swój los, pracę i wrogą żonę, w pracy i prywatnie, liczy że jego strategia na litość przysporzy mu przyjaciół nieustannie go pocieszających.... Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
nie sciemniaj ze sie przyznl. znam go i bylem z nim na miejscu wiec wiem najlepiej. on sie do niczego nie przynal .jechalem z nim wiec dobrze wiem co sie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co ciemnoto. Dalej twierdzisz, ze ten bandyta z transportera sie nie przyznal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dream napisał:
I co ciemnoto. Dalej twierdzisz, ze ten bandyta z transportera sie nie przyznal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto kto wyzywa ludzi m.in. od ciemnoty, jest bardzo zakompleksiony i ma powazne problemy ze sobą. Rażąca wrogosć obrażająca innych, i to na forum, podobno wraca do właścicieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa zamknięta. Bandyta z transportera Paweł M. skazany na 2 lata w zawieszeniu na 4. Podobno twardziel nawet nie przeprosił rodziny zmarłej. To trzeba mieć odwagę. Za łeb tylko powiesić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...